Hoşgeldiniz  

Erdoğan ‘‘Kurabiye Tayyip”e çok sinirlenmiş!

Kırmızı Haber | 15 Mart 2014 | Alt Manşet, Gündem, Manşet, Manşet Altı Gündem Haber, Numaralı Haberler, Siyaset

 

ÇARŞI Grubu’nun attığı o slogan, Erdoğan’ı küplere bindirmiş…

erdogan_ic_3_3_2_3

Haramzadeler 333 isimli Twitter hesabından yayımlanan yeni ses kaydına göre, Erdoğan 23.07.2013 tarihinde Fikret Orman’ın yakın dostu ve Beşiktaş’ın eski yönetim kurulu üyelerinden Hasan Gürsoy’u arıyor. İddiaya göre Erdoğan, Fikret Orman’ın çArşı grubunun Gezi Direnişi’ne katılmasını yanlış bulduğu yönündeki haberleri yalanlamasına öfkeli.

‘Ben de verdiğim sözlerden vazgeçerim’

Kayıtta da Erdoğan, bu yalanlamanın doğru olması halinde ‘çok ayıp olacağını’ söylüyor ve ‘bu işten vazgeçilirse, kendisinin de verdiği sözlerden vazgeçeceğini’ söylüyor.

Gürsoy bunun üzerine Orman’la biraraya gelip, Erdoğan’ın danışmanlarından Mustafa Varank’ı arıyor. Gürsoy Varank’a, Beşiktaş başkanı, bu kez yalanlama haberini yalanladığını anlatıyor ve ilgili haberin Beşiktaş’ın internet sitesinden kaldırılacağını söylüyor; Orman’ın ‘ne yapması gerekiyorsa yapacağını‘ belirtiyor.

Bir sonraki tapedeyse, KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım ve İBB Spor Kulübü Baikan vekili Ahmet Hamdi Çamlı olduğu iddia edilen iki kişinin sesleri duyuluyor.

‘Reis barut gibi’

İkili, çArşı’nın Gezi Direnişi sırasında attığı ‘Kurabiye Tayyip‘ sloganının ‘reis‘i çok öfkelendirdiği hakkında konuşuyor. Bol miktarda ‘sinkaflı‘ ifadelerin geçtiği kayıtta, çArşı’nın Gezi’ye desteği hakkında kötü konuşmadığı için Fikret Orman ‘eleştiriliyor‘; ‘o stadın yıkılacağı’, ‘ne yapıp edip stadı durdurmanın yollarının aranacağı‘ belirtiliyor.

İnternete yüklenen kayıtta, ‘Bunu kimseye söyleme‘ cümlesi de dikkat çekiyor. (diken.com.tr)

 


İşte Erdoğan’ı sinirlendiren o slogan böyle atılmıştı:

 

Paylaş
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR down
EURO down
IMKB down
ALTIN down
www.kirmizihaber.com web sitemizde yer alana yazılı ve görsel içeriğin tüm hakları saklıdır.
www.kirmizihaber.com' nin onayı olmadan bu içeriklerin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması yasaktır.
@2013 CetCiz Web
UA-30116155-1